Duke Nukem Forever turėtų išeiti 1999m. pradžioje :)

Duke Nukem 1 Duke Nukem II Duke Nukem 3D Duke Nukem Forever

Paskutinės naujienos liudija, jog daugelio Diuko mėgėjų/Quake nekentėjų nuostabai DNF atsisakė Quake II variklio (dėl kai kurių trukumų, pvz. Quake II niekur nepamatysime didelių plotų, be ko Diukas tikrai neapsieitų) ir nutarė naudoti Unreal varikliuką.
DNF turės CPU (kompiuterio valdomas padėjėjas) - Diuko draugė Bombshellė. Diukas važinėsis visokais kariniais džipais (iš jų galima bus ir šaudyt), straigtasparniais, motociklais, kateriais ir kita karine technika. Grafika bus daug geresnė už kokį nors Quake II, išliks kai kurie ginklai, bei priešai iš ankstesnių Diukų. 3DRealms darbuotojai sako, kad interaktyvumas bus svarbiausias žaidimo objektyvas.
Diukas ant motociklo

Istorija:

Diukas kausis su savo senu priešu - Daktaru Protonu (jis - kyborgas). Protonas užimė Area51 ir naudoja bazę kaip pagrindinį susisiekti su kitais ateiviais. Jis davė Area51 sargybuniams biologinių "pataisymų" ir tik Diukas gali juos sustabdyti. Protonas jau sunaikino daugumą Las Vegas'o branduoline bomba.

Ginklai:

Jau padaryti:

Bus daug naujų ginklų. Tačiau 3D Realms taip pat atkreips dėmesį į fanų pageidavimus, bus kažkas panašaus į balsavimą. "Daug fanų nori Shrinkerio sugrįžimo, ir mes rimtai tai svarstome," sako Broussard'as. Jis teigia, jog bus apie 10 ginklų iš viso. Daugelis klausia kaip bus su striptizo šokėjom ir kitom damom, Broussardas atsako: "Ei, juk čia Diukas, o mes - 3DRealms"
Diuko planai apims visą Nevadą, Las Vegasą, jis netgi planuoja pabuvoti kosmose.

Grafika ir variklis:

DNF Multiplayer žaidimas: 3DRealms labai nenoriai duoda nuotraukas, ji nori padaryti visišką staigmeną būsimiems žaidėjams. Štai kelios nuotraukos:

Čia Diukas su raketsvaidžiu prie džipo (populiariausia nuotrauka) Diuko draugas Gus'as Nevados karinė bazė Geriausia iš prasčiausių, skenuota (nekreipkit dėmesio į motociklą, jo ten neturi būti)

Štai naujai išleistos (1999 metų Guodžio mėnesį) DNF nuotraukos Naujas!:

Pirma iš naujų nuotraukų ciklo. Diukas kažkokiame muziejuje Diukas įsibrovė su benzapjūkle į Area 51 bazę Diukas šaunantis iš pistoleto į vieną iš EDF karių Diukas su senuoju vinčesteriu vaikštantis po klubus Diukas įvaldęs kraną (interaktyvumas geresinis už SW) Vaizdas iš vaiduoklių miestelio su grifais ėdančiais padvėsusio asilo akį Diuko pažįstamas Gusas su asilu Policininkas prie didžiulės užtvankos Generolas aiškinantis Diukui kaip dabar kyla raketa Prie klubo Stratosfear ir su šaudančiu EDF lėktuvu EDF kareivis ar bent tai kas iš jo liko išsiveržus ateiviui

Star Nuorodos

| Nuker Site | Duke Nukem 3D | Duke it out in D.C. | Duke Nukem 3D Atomic |

| Blood | Shadow Warrior | Redneck Rampage |