Nuker Site: Blood'as
Didelis Blood'as

Bloodo nuotrauka

Bloodo nuotrauka

Bloodo nuotrauka

Bloodo nuotrauka

Tai taip pat sumušęs pirmąsias Action topų vietas žaidimas (iš pasekėjų išleistas pirmas). Nors iš esmės ne daug kas pakeista, tačiau žaidimas visai kitas. Pirmiausiai tai dėl to, kad veiksmas vyksta senovėje. Grafika išlikusi tokia pati, nors yra keletas 3D elementų, pvz. trimačiai šautuvai, daiktai, kt. Įdomiai padarytos lygos: traukinyje, laive, karnavale, einat iki tamsiausių ir giliausių satanistinio tikėjimo bažnyčių, pačių baisiausių zombių.
Ištorija maždaug tokia: Kevin'as Caleb'as (jūs) priimate svetimą religiją ir esate paaukojamas pagonių Dievui kartu su savo mylimąja ir geriausiais draugais. Siekdamas keršto jūs prisikeliate iš numirusių kartu su savim palaidotomis šakėmis ir trokštate atkeršyti visiems jūsų išdavikams.
Priešai padaryti neblogai, ginklų arsenalas nemažas (šakės, pistoletas, dvivamzdis šautuvas, "kalašnikovas", napalmas, įvairus dinamitas, purškiklis, elektrosvaidis, pagauta siela, "Voodoo" lėlė). Iš kiekvieno ginklo galima šaudyti kitaip, pvz. iš šautuvo paprastai šaudoma iš kiekvieno vamzdžio paeiliui, o galima šauti ir iš abiejų iš karto. Puikūs garsai. Savotiški juokai ir nejuokai (zombių galvos spardymas kaip futbolo kamuolį ir pan.). Kaip jau žinote buvo naudota Diuko grafikos technologija, todėl sprogimai, ugnis išliko tokie patys kaip Diuko. Jei dar nebandėt: tikrai vertėtų.

Naujienos:
Blood - 3dfx - Blood'as jau pritaikytas 3Dfx greitintuvams

Nuorodos:
Blood - pati oficialiausia Blood'o vieta internete
Blood2 - oficiali Blood II vieta.
The chosen - Blood II: the chosen
200 - daugiau kaip 200 Blood'o MAPų

| Nuker Site | Duke | Shadow Warrior | Redneck Rampage |