Nuker Site: Priešai: Assault guys
Assault Trooper - Užpuolikas Pėstininkas
Assault Captain - Užpuolikas Kapitonas

vis artėjantis Assault'as

*Išvaizda: Gana keistokos išvaizdos, tik kodėl jis mėlyna apranga? Nes iš tikrųjų, jo apranga mėlyna. Žaidime tą aprangą kažkaip nudažo kitomis spalvomis, paprastai raudona, bei ruda (savos gamybos MAPuose jūs dar ne tokių matysite). Dabar apie patį priešą. Jis yra gana silpnas robotas (sandara primena terminatorių :), netgi matosi jo atviros smegenys. Šio tipo priešų būna dviejų rūšių: ruda apranga - pats papraščiausias, raudona - galintis pasidaryti nematomas.
*Ypatumai: Turi tik 30% gyvybės. Šaudo iš ginklo, panašaus į pistoletą, turi jetpack'us, t.y. gali skraidyti, mėgsta šaudyt pritūpęs.
*Patarimai: Nors jie labai silpni, juos geriausia šaudyt iš vinčo (užtenka vieno šūvio). Kai jis būna ore (o jūs neturit, ar gailit galingesnio ginklo), aukštyn pasižiūrėję išmeskit granatąir ją ore susprogdinkit. Jie silpni sprogimams - pajutę jį driokstelint netoli iškart neriasi iš savo kailio (tiesiogine prasme). Jei "kapitonas" pasidaro nematomas, galit nevargti bandydami pataikyt kol jis toj pačioj būsenoj - niekaip nepataikysit. Jis bandyt apeiti jus iš nugaros, todėl kai jis išnyksta, apsisukit ir eikit atgal - turėtų atsirasti tiesiai jūsų taikinyje. Jei jis ilgai būna nematomas - tegul - palkit jį ir eikit savo reikalais (ypač patartina jei žaidžiant sunkiausiu būdu 'Damn I'm Good').

| Grįžti į įžangą | Grįžti pas priešus | Sekantis priešas |