kas naujo, kas gero, duke žaidimai, AvD priedas priedai, pagalbinės, redagavimo programos, nuorodos atrinktos geriausios individualių kūrėjų lygos patarimai rašykite duke.on.lt

Kas tie mapai?

"User maps" yra Diuko mėgėjų savarankiškai sukurtos lygos (todėl jų tarpusavyje kokybė gali labai skirtis). Jos nekeičia jūsų žaidimo lygų (nebent archyve su MAP ir TXT failais rasite ART arba CON failus), tiesiog jas galima kolekcionuoti ir žaisti savo ir kitų malonumui. Jos paprastai būna padarytos su Diuko redagavimo programa Build, kurią turėdami jūs galite patys sukurti savo nuotykius. Prieš siunčiantis archyvą pas save būtina pasižiūrėti kokiai Diuko versijai lyga skirta (1.3 ar 1.4) 1.3 versijos lygos tiks ir 1.4 versijai, tačiau atvirkščiai - ne.

Kokiem velniam jų reikia?

Kadangi žodis "mėgėjas" nebūtinai reiškia prasčiau už žodį "profesionalas", tarp Diuko mėgėjų lygų taip pat kartais atsiranda daug geresnių už originaliąsias (būtent tokias čia ir stengiamasi atrinkti). Visame pasaulyje yra prigalvota įvairiausių originalių idėjų, kurios suteikia išskirtinį malonumą ir susidomėjimą žaidžiant tokias lygas.

Kaip juos pasilesiti?

1. Išsiarchyvuoti .map vardu pavadintą failą į savo Diuko katalogą.
2. Paleisti setup.exe, tada "Select User Level", pasirinkti ir "Launch Duke Nukem 3D".

1. Arba tiesiog po archyvavimo DOSinėje eilutėje rašyti "duke3d -map mapopavadinimas".

Dar kas nors?

Taip. Svarbu pasidaryti savo Diuko failų, pavadinimais user.con, game.con, defs.con ir tiles014.art kopijas, nes lygų ir ypač priedų kūrėjai mėgsta juos kiek pakeisti. Tačiau jeigu jūsų Diuko versija 1.4 (Atomic arba PPack), neverta dėl to sukti galvos - bet kada galėsite atisisiūsti atsarginius failus (572 KB) iš duke.on.lt.

Grįžti atgal į mapus Parašas.. DDuge

| Nuker Site: Pasekėjai - Priešai - Draugai - Ginklai - Kodai |