Nuker Site: Diuko priešai
Diuko pasekėjai Priešai Draugai (čia) Ginklai, jų paaiškinimai, patarimai Diuko cheat'ai

Jeigu yra Diuko priešai, tai turi būti ir "Diuko draugai":

apeigos ir DooM Taip, tai visiem pažįstamas DooMas, tiksliau tik pusė jo.
Šį vaizdą galima rasti "L.A. Meltdown" epizodo trečioje lygoje, satanistų šventykloje. Išdaužkite freskinį langą, užeikite į vidų (už kryžiaus), pasiimsite trivamzdį. Pamatęs Diukas paaukotą savo kolegą sako: "That's a one doomed space marine"
Indy Tai senas geras Indiana Jones. Mėgstamas MAPų kūrėjų, o šiaip jį galima sutikti tik vienoje slaptavietėje: lygoje "Fahrenheit" tereikia baseine susirasti ir kiauriai pereiti krioklį. Ten įeinate į olą, kur pamatęs nenusisekusį Indį, Diukas ironišku tonu pasako: "We meet again, doctor Jones". Tačiau vos jūs pasiimate atomiką, tarpas tarp lubų ir žemės pradeda greitai mažėti. Beje turiu Indės lygą <...>
Star Wars Antro epizodo "Lunar apocalypse" kažkurioje lygoje (sniegynuose) krisdami į bedugnę užsukite olos link ir rasite žymiausią galaktikos karį herojų Luką Skywalker'į.
Kaip visada pralaimintis Terminatorius Trečio epizodo "Sharpnel city" slaptoje lygoje "Freeway", atkeliavus iki kažkokios gamyklos galima pamatyti Terminatoriaus "blyną" ir per grotas išsikišusią ranką.
Bus jiems, krikščionims! Pakartas vienuolis. Visdėl to jis yra ir naudingas: toje pačioje antikristų šventykloje (kur yra Doomas) šis kabo aukštai virš jūsų galvos (kai jūs paspaudžiate ženklą, pakeičiantį kryžių). Jį nušovę gausit atominę gyvybę (atomic health)
Nežudykit delfinų!
Ateivio gemaliukas stiklinėje kolboje.

| Nuker Site: Įžanga - Siuntiniai - Mapai - Patarimai |